Göğüs kabı cup

Göğüs kabı cup

Göğüs Kabı Nedir ve Ne İşe Yarar?

İç giyimin bir diğer özelliği de göğüs kabı gibi yardımcı elemanları sayesinde sizi daha da rahat ettiriyor olmasıdır. Özellikle çalışan birisiyseniz ya da anneyseniz tek başına iç giyim ürünleri size yeterli gelmeyecektir. Kaldı ki gün boyu sizi rahat ettirecek aynı zamanda şıklığınızı da bozmayacak ürünler bulmak çok da kolay olmayabiliyor. Bu yüzden kullanacağınız yardımcı eleman da en az kullandığınız marka kadar kaliteli ve şık olmalı.

Göğüs Kabı ve Kullanım Özellikleri

Göğüs kabı nedir sorusuyla başlamak gerekirse sütyen içinde kullanabileceğiniz yardımcı bir aparattır diyebiliriz. Bunu bir çeşit harici kup olarak da düşünebilirsiniz. Bu kuplar sayesinde sütyenler göğsünüze ve size daha şık bir görünüm katarlar. Hatta çoğu zaman kuplar sayesinde göğüsleriniz daha rahat olur. İşte bunun gibi göğüs kapları da benzer işler görür. Sütyenin iç kısmına ayrıca takarak kullanabileceğiniz gibi mazı model ve markalarda sütyenin iç kısmında cep gibi bir yer bulunur. Buradan sütyenin içindeki kupları çıkarıp bu kaplardan da koyabilirsiniz. Ya da destekleyici sütyen kullanıyorsanız bu kapları da beraber kullanabilirsiniz.

Sütyen kupları göğüs kabı yerine geçer mi? Hayır geçmez. Bunlar tamamen ayrı ürünlerdir. Mesela emziren bir anneyseniz kesinlikle bu kaplardan kullanmalısınız. Özellikle gün içinde çalışırken süt gelmesi hatta bunun sütyeninize bulaşmasını istemezsiniz. Hatta bu sütün elbisenize taşmasını da istemezsiniz. İşte bu gibi durumlarda göğüs kapları işinize çok yarayacaktır. Akan sütü toparlar ve sütyen başta olmak üzere elbiselerinizi temiz, sizi ferah tutar. Böylece gün boyu rahat hissedersiniz. Ayrıca bu kaplar göğüslerinizi daha da şık gösterebilir. Ne yazık ki sütyen ve kup ölçülerinde markaların bir standardı yok ve iç giyim alırken deneyerek alamıyorsunuz. Bu yüzden size tam olarak uymayan sütyenler içinde göğüs kabı kullanabilirsiniz. Özellikle destekli sütyen kullanıyorsanız hem göğsünüzü daha şık gösterebilir hem de az bir masrafla daha rahat bir hayat sürebilirsiniz. Göğüs kabı alırken Dalteks gibi bir markayı tercih etmelisiniz. Çünkü bu kapları yıkamak gerekecek. Ayrıca uzun ömürlü olmalılar ve kalitesini her yıkamada korumalı.

3 Temmuz 2018, Salı

Haberler Kategorileri

Son Eklenen Haberler

Göğüs Toparlayıcı cup
3 Temmuz 2018, Salı
Sütyen kabı
3 Temmuz 2018, Salı
Göğüs kabı cup
3 Temmuz 2018, Salı
E Cup Sütyen Nedir
3 Temmuz 2018, Salı
E Cup Sütyen Gılobu
3 Temmuz 2018, Salı
Abiye Gelinlik Ve Mayo için Glop Kap Destekli Glop Desteksiz cup Boş Kap Dolu cups  dolgulu glob ve tüm formlu süngerli gılop ped üretimi..
Abiye Gelinlik Ve Mayo için Glop Kap Destekli Glop Desteksiz cup Boş Kap Dolu cups dolgulu glob ve tüm formlu süngerli gılop ped üretimi..
Zafer Mah Marsan Sokak No:23 /B Yenibosna Bahçelievler İSTANBUL
Telefon : 0212 451 84 74
GSM : 05422771453
Fax: 02124518474