Göğüs Toparlayıcı cup

Göğüs Toparlayıcı cup

Göğüs Toparlayıcı Cup Özellikleri Neler?

Ne yazık ki büyük göğüs ölçülerine sahipseniz aradığınız modelleri tam olarak bulamayabiliyorsunuz. Çoğu marka standart ölçülerde üretim yapıyor. Sizin aradığınız ölçülerle üretim yapan markalar da bazen rahatlığı değil şıklığı ön plana çıkarabiliyor. Ancak özellikle “d ve e” kup ölçüler için şıklık kadar rahatlık ve konfor da önemlidir. Bunun için mesela göğüs toparlayıcı cup gibi yardımcı aparatlar kullanmak da başka çözümler olabiliyor.

Göğüs Toparlayıcı Cup Özellikleri Neler

Göğüs toparlayıcı cup temel olarak toparlayıcı sütyenlerle aynı işlevi görür. Tek farkı sütyenden bağımsız ya da sütyenle beraber kullanılabiliyor olmasıdır. Bazı markalar sütyenlere cep gibi özellikler ekleyerek gerektiğinde kullandıkları kupları değiştirme seçeneği sunar. Bunlar da zamanla bir şekilde yıpranan cup yerine yenisini ekleme işini size bırakıyor. Aslında büyük vbeden sütyenlerin az bulunduğunu düşünürseniz bu özellik çok da kullanışlı oluyor. Ancak göğüs toparlayıcı sütyen ve kuplar hakkında bazı özelliklere dikkat etmelisiniz. Özellikle balenli modellerin telleri çıkıp göğsünüzü rahatsız etmemesi için etiketlerindeki talimatlara dikkat etmelisiniz.

Göğüs toparlayıcı cup da en az sütyen kadar özen istiyor. Zaten her model ve özellikte sütyeni kolayca bulmayabiliyorsunuz. Bulduğunuz ya da sevdiğiniz bir tasarımı içindeki cup yıprandı diye de atmamalısınız. İlk olarak dikkat etmeniz gereken şey bu giysi ve aparatların nasıl yıkanacağıdır. Bunların yıkama talimatı genelde etiketinde yazar. Buna uymak ya da elde sabunla yıkamak size kalmış. Dilerseniz sütyen kabı denilen bir çeşit top alarak sütyenlerinizi bunda yıkayabilirsiniz. Bunlar sütyen ve içindeki malzemelerin özenle yıkanması için özel olarak üretilen yıkama aparatlarıdır. Bunun dışında çamaşırınız dantelliyse elde yıkayıp mandalla bir şeye asmadan düz bir seminde kurutmalısınız. Bu sayede dantelleri ve içindeki kupları deforme olmazlar. Ayrıca toparlayıcı ya da minimizer sütyenleri dikkatli seçmelisiniz. Aksi halde dekolte bir elbise giydiğinizde göğüs çatallarınızın görünümünü bozabilirler. Özellikle straplez model sütyen kullanıyorsanız kullandığınız kup ve markanın kaliteli olmasına ayrıca dikkat etmelisiniz ki kötü sürprizlerle karşılaşmayasınız. Tüm bunlar için Dalteks gibi güvenilir bir markayı tercih etmelisiniz. Sonuçta iç çamaşırınız gün boyunca sizi sarıp sizi rahat ettirecek tek şeydir. Konforunuzu ve şıklığınızı riske atmak istemezsiniz.  

3 Temmuz 2018, Salı

Haberler Kategorileri

Son Eklenen Haberler

Göğüs Toparlayıcı cup
3 Temmuz 2018, Salı
Sütyen kabı
3 Temmuz 2018, Salı
Göğüs kabı cup
3 Temmuz 2018, Salı
E Cup Sütyen Nedir
3 Temmuz 2018, Salı
E Cup Sütyen Gılobu
3 Temmuz 2018, Salı
Abiye Gelinlik Ve Mayo için Glop Kap Destekli Glop Desteksiz cup Boş Kap Dolu cups  dolgulu glob ve tüm formlu süngerli gılop ped üretimi..
Abiye Gelinlik Ve Mayo için Glop Kap Destekli Glop Desteksiz cup Boş Kap Dolu cups dolgulu glob ve tüm formlu süngerli gılop ped üretimi..
Zafer Mah Marsan Sokak No:23 /B Yenibosna Bahçelievler İSTANBUL
Telefon : 0212 451 84 74
GSM : 05422771453
Fax: 02124518474